21 lipca 2022 r.

Zespół BWT Alpine F1 ma przyjemność ogłosić współpracę z ALL-Accor Live Limitless na Grand Prix Francji.

 

Accor, jedna z wiodących firm hotelarskich na świecie, prowadzi ponad 5 300 hoteli i ponad 40 marek w 110 krajach, w tym Fairmont, Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure i ibis. ALL, program lojalnościowy Accor, oferuje milionom swoich członków na całym świecie najlepsze korzyści i nagrody.

 

Partnerstwo to pozwoli obu firmom na zbadanie szerokiego zakresu możliwości współpracy, zarówno wokół, jak i poza Formułą 1, w tym projektowania i wyposażenia, programowania hoteli i zarządzania podróżami.

 

Accor i Alpine zbadają również możliwość wdrożenia bardziej zrównoważonych technologii w celu zmniejszenia śladu węglowego i wpływu na środowisko. Alpine podjęło ostatnio kroki w celu zmniejszenia emisji CO2 poprzez włączenie wysokowydajnych technologii elektrycznych do swojej gamy pojazdów klasy średniej. Wszystkie samochody marki będą w pełni elektryczne do 2025 r., wykorzystując najnowocześniejsze innowacje zastosowane przez Alpine F1 w układzie napędowym. Alpine skorzysta z doświadczenia Accor w zakresie zrównoważonego podróżowania, ponieważ zespół ściśle współpracuje z FIA i Formułą 1 w celu zmniejszenia wpływu podróży na środowisko w trakcie sezonu.

 

Informacje o ALL – Accor Live Limitless


ALL - Accor Live Limitless, jest nowym partnerem w codziennych obowiązkach. Łączy i wzbogaca wszystkie marki, usługi i partnerstwa rozwijające się w ramach ekosystemu Accor. Zapewnia niezapomniane wrażenia i nagradza najbardziej lojalnych gości, umożliwiając im jednocześnie pracę, życie i zabawę, nie tylko podczas pobytu w hotelu, ale także w domu, w dowolnym miejscu na świecie. W ramach tej bogatej oferty Accor wprowadza w życie swoją strategię Augmented Hospitality poprzez nowe platformy cyfrowe, nowe partnerstwa z kultowymi markami (karty kredytowe, mobilność, linie lotnicze oraz sport/rozrywka z AEG, IMG i Paris Saint-Germain), które są wdrażane na całym świecie z korzyścią dla klientów i członków programu lojalnościowego.

 

Informacje o BWT Alpine F1 Team


BWT Alpine F1 Team startuje w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA wraz ze zwycięzcą Grand Prix Estebanem Oconem i dwukrotnym mistrzem świata Fernando Alonso. Zespół prowadzony przez Laurenta Rossiego wygrał Grand Prix Węgier w swoim pierwszym roku startów w 2021 r. i stanął na podium w Grand Prix Kataru, zajmując piąte miejsce w Klasyfikacji Konstruktorów. Alpine to francuska marka samochodów sportowych, założona w 1955 roku przez Jeana Rédélé, która obecnie jest marką tworzącą innowacyjne, autentyczne i ekskluzywne samochody sportowe Grupy Renault. Powiększona jednostka biznesowa pozwala Alpine korzystać z dziedzictwa i know-how historycznej fabryki w Dieppe oraz z wiedzy inżynierskiej zespołów BWT Alpine F1 Team, Alpine Racing i Alpine Cars.