Współpraca sportowa Alpine

Alpine x Sport

GDY PASJA SPOTYKA OSIĄGI...

Przekraczanie swoich granic, duch rywalizacji, sumienność i wydajność to sportowe wartości, które są częścią DNA Alpine od jej początków na torach wyścigowych. Dziś marka rozszerza swoje umiejętności i mistrzostwo technologiczne na inne obszary sportu. Wspiera wymagające technicznie dyscypliny i promuje sportowców, którzy podzielają jej wartości.
 

Partnerstwo Alpine x Padel

Alpine x Padel

NOWY OBSZAR DZIAŁANIA DLA ALPINE

Alpine z przyjemnością promuje padla, wschodzący sport, który przeżywa niesamowity rozwój na całym świecie, szczególnie we Francji, gdzie liczba graczy stale rośnie. Padel jest bardziej przyjazną, dostępną technicznie i mniej elitarną dyscypliną sportu niż tenis. Podążając śladami swojego założyciela, Alpine zmienia wizję wydajności i sportu na najwyższym poziomie.
 

Współpraca Alpine x Lapierre

Alpine x Lapierre

ROWER BĘDĄCY HOŁDEM DLA WYDAJNOŚCI

Od momentu założenia firmy w Dijon w 1946 roku, Lapierre dąży do innowacji i podejmowania wyzwań technicznych, aby oferować swoim klientom - amatorom i profesjonalnym sportowcom wyjątkowe rowery. Kierując się tym samym pragnieniem przesuwania granic technologicznych, Alpine i Lapierre traktują design jako absolutny priorytet, nieustannie pracując nad lekkością i aerodynamiką swoich modeli, które w ten sposób są obdarzone wyjątkowymi osiągami.
 

Współpraca Alpine America's Cup

Alpine x America's Cup

OFICJALNY PARTNER ORIENT EXPRESS RACING TEAM

America’s Cup to prawdziwe wyzwanie ludzkie i technologiczne oraz jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych, w którym fantastyczne jednokadłubowce są dosłownie przekształcane w latające łodzie. Podobnie jak Alpine, ta kultowa rywalizacja rewolucjonizuje prawa projektowania, rzucając wyzwanie standardom technicznym i nieustannie przesuwając granice projektowania technologicznego.
 

Gama Alpine A110

Gama A110