Kariera BWT Alpine F1 Team

Dołącz do naszego zespołu kierowców rajdowych

W Alpine przekuwamy naszą pasję w sukces zarówno na drodze, jak i na torze. Naszym celem jest stworzenie zintegrowanego środowiska pracy, w którym każdy może prezentować swoje talenty. Zapewniamy każdemu członkowi zespołu dostęp do najlepszych możliwości oraz wspieramy rozwój umiejętności, aby realizować swoje ambicje. Tworzenie najszybszych samochodów to praca zespołowa, dlatego zawsze szukamy współpracowników, którzy podzielają naszą pasję do osiągów i wyścigów. 

Zespół liczący ponad

1300

pracownikóww Enstone oraz w Viry-Châtillon

Ponad

20 lat

pracy nad wydajnością

Doskonałość:

23 tytuły

w mistrzostwach świata F112 tytułów mistrzów świata konstruktorów i 11 tytułów mistrzów świata kierowców

Wartości Alpine

Gdzie działa magia!

Zespoły BWT Alpine F1 znajdują się we Francji i w Anglii. Nasze silniki są opracowywane i rozwijane w Viry-Châtillon (Francja), natomiast podwozie, R&D, skrzynia biegów oraz montaż wykonywane są w
Enstone.  

Alt Image C29

Viry-Châtillon, unikalne know-how w służbie rywalizacji

Viry-Châtillon to legendarne miejsce dla marki Alpine, w którym podejmowanych jest wiele działań związanych z wyścigami samochodowymi: miejsce to jest poświęcone projektowaniu, montażowi i testowaniu silników, w które wyposażane są bolidy F1, a także rozwojowi jednostki napędowej, w którą wyposażony będzie Hypercar startujący w nowej kategorii LMDh od 2024 roku.

 

 

W tym miejscu odbywa się również projektowanie i rozwój pojazdów, które biorą udział w różnych zawodach klientów. Specjalistyczne know-how zaczerpnięte z wyścigów, które można znaleźć również w serii Alpine A110. 

Alt Image C29

Enstone, gdzie rodzą się bolidy

Enstone to nasza fabryka, w której są projektowane i montowane bolidy. Od 30 lat, najpierw w Renault, potem w Alpine, nasi utalentowani inżynierowie pracowali w ponad 25 działach, a ich jedynym celem było zwiększenie osiągów naszych bolidów Formuły 1. Enstone jest również siedzibą zespołów wyścigowych i sercem Akademii Alpine, naszego programu szkolenia młodych kierowców.

Niech rok 2024 będzie Twoim sezonem!

Każdy sezon to nowe wyzwanie ! Cały czas szukamy utalentowanych i pełnych pasji członków zespołu, którzy podzielają nasze wartości:  doskonałość - zaangażowanie i dbałość o szczegóły. Dołączając do Alpine F1, stajesz się częścią międzynarodowej przygody Alpine i możesz być gotowy do zdobycia nowych szczytów już w 2024 roku !