Alpine Alpenglow - concept car

Alpenglow na czele innowacji

Alpenglow został zaprojektowany do jazdy zarówno po drodze, jak i torze wyścigowym. Ten samochód koncepcyjny uosabia przyszłość designu marki w sportach motorowych i dla przyszłych modeli produkcyjnych, jak również jej długoterminowe, zrównoważone zaangażowanie.

Alpine Alpenglow

Przyszłość Alpine zaczyna się z Alpenglow

Alpenglow zapowiada przyszłe modele wyścigowe i drogowe Alpine, w tym modele, które stworzą nadchodzący garaż marzeń. Silny akt założycielski, materializujący nowy impuls dla marki. Na ukształtowany wokół kokpitu i dbający o aerodynamikę design należy spojrzeć od wewnątrz. Tworzy on doskonałe połączenie między kierowcą a jego samochodem.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Alpine Alpenglow - design

Design

Wybór kolorów i materiałów przywołuje naturalne elementy, takie jak ogień, woda, lód, wiatr i para wodna. Ale można również spojrzeć od przodu do tyłu; rzeczywiście, Alpenglow ewoluuje od jasnej czerwieni do różnych odcieni niebieskiego, od jaśniejszego do ciemniejszego. Ta linia świateł ilustruje etapy pracy naszego wodorowego silnika spalinowego, ponieważ Alpenglow emituje tylko parę wodną. Jego dwa polimerowe zbiorniki „pontonowe” po obu stronach kokpitu tworzą kroplę wody i stawiają kierowcę w sercu maszyny.

Alpine Alpenglow - concept car
Alpenglow interpretuje możliwą przyszłość czystej emisji dla przyszłych samochodów wyścigowych i przyszłych generacji pojazdów Alpine.

Poznaj również