video placeholder

A110 S ENSTONE EDITION

Crafted in Enstone, Fabriquée à Dieppe

Moc

300 KM

przy 6 300 obr./min

Masa

1 109 kg

gotowy do jazdyOd 1 109 do 1 140 kg w zależności od pakietów i wybranych opcji.

Przyspieszenie

4,2 sek.

od 0 do 100 km/h

A110 S ENSTONE EDITION

LIMITOWANA SERIA W HOŁDZIE DLA fabryki w ENSTONE

A110 S Enstone Edition uświęca wspólne doświadczenie naszych dwóch fabryk w Enstone i Dieppe. To wyjątkowa okazja dla entuzjastów wyścigów, aby uzyskać dostęp do doskonałości i wiedzy zespołu BWT Alpine F1® Team.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Dwie kolorystyki: elegancka i sportowa

Paleta kolorów obejmuje dwa matowe odcienie szarości - ciemny „Gris Tonnerre” i jasny „Argent Mercure”. W połączeniu z nowym, kontrastującym, matowym czarnym dachem z opcjonalną kultową flagą Union Jack, wnosi sportową elegancję i brytyjskie wyrafinowanie techniczne do tej limitowanej serii, co jest ukłonem w stronę naszej fabryki F1 w Enstone. 18-calowe obręcze kół GT Race w matowej czerni ze srebrnymi zaciskami Brembo® są połączone z opcjonalnym pakietem aero i emblematami na słupkach C z włókna węglowego, aby uzyskać jeszcze ostrzejszy wygląd i prawdziwie sportowe wrażenia na drodze.

Szary Tonnerre

Srebrny Mercure

DANE TECHNICZNE

Doświadczenie w sportach samochodowych

A110 S ENSTONE EDITION - ALPINE

Całe doświadczenie z F1®

Kokpit naszego A110 S Enstone Edition różni się od kokpitów innych samochodów sportowych. Włókno węglowe zostało stworzone w fabryce w Enstone na tej samej linii produkcyjnej, co nasze karbonowe komponenty do bolidu Formuły 1®. Wnętrze wykończone czarną mikrofibrą z szarymi przeszyciami i elementami z włókna węglowego ilustruje autentyczne powiązanie między tą limitowaną serią a bolidami Formuły 1® zespołu Alpine.

A110 S ENSTONE EDITION - ALPINE

Wyjątkowa okazja

Limitowana seria Enstone Edition zostanie wyprodukowana w zaledwie 300 egzemplarzach, w dwóch eleganckich kolorach do wyboru, a numerowana tabliczka z dumą prezentuje ekskluzywny charakter każdego pojazdu. Każdy właściciel otrzyma certyfikat autentyczności z naszej fabryki w Enstone, podpisany przez zespół BWT Alpine F1® Team.

A110 S ENSTONE EDITION - ALPINE

DESIGN

Unikalny, charakterystyczny i elegancki design

Dbałość o detale nadaje A110 S Enstone Edition wyjątkowy charakter. Aby podkreślić jego wyjątkowość fotele Sabelt Racing® ozdobione są ekskluzywnym haftem „Enstone Edition”.

A110 S Enstone Edition - Alpine

Poznaj również