Wprowadzenie do Dream Garage

budujemy dream garage

Alpine prezentuje Dream Garage, garaż marzeń w 100% elektrycznych samochodów: sportowe i miejskie A290, wszechstronny Crossover GT oraz nowe kultowe A110. Gama zostanie również rozszerzona o kabriolet oparty na A110 i nową wersję legendarnego A310 w formie czteromiejscowego coupé, a także dwa SUVy. Oznacza to siedem nowych modeli planowanych do 2030 roku.

Wprowadzenie do Dream Garage - A290_ß
Wprowadzenie do Dream Garage - A290_ß

A290: MIEJSKI, SPORTOWY SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY ALPINE

Samochód pokazowy A290_ß jest zapowiedzią A290, naszego przyszłego kompaktowego elektrycznego samochodu miejskiego. Zostanie wprowadzony na rynek w 2024 roku. Model ten otrzyma nasze sportowe DNA i będzie odzwierciedlał innowacyjne podejście do zrównoważonej, niskoemisyjnej mobilności dla nowego pokolenia kierowców.

Śledź najnowsze wiadomości na temat A290_β
Wprowadzenie do Dream Garage - Alpine Crossover GT

WYJĄTKOWY WSZECHSTRONNY CROSSOVER ALPINE

Dream Garage Alpine powita swojego Crossovera GT z segmentu C w 2025 r.. Będzie to model o wszechstronnych możliwościach. Nowy wyraz doświadczenia inżynierów z fabryki Alpine Dieppe Jean Rédélé.

Wprowadzenie do Dream Garage - przyszły elektryczny Alpine A110

ELEKTRYFIKACJA NASZEGO KULTOWEGO MODELU A110

Aby uzupełnić Dream Garage Alpine, nowa generacja modelu A110, flagowego przedstawiciela dziedzictwa i doświadczenia marki, stanie się w 100% elektryczna.

Wprowadzenie do Dream Garage - Alpine A310

ALPINE A310: ODRODZENIE LEGENDY

Kolejny legendarny model Alpine już wkrótce stanie się częścią naszego Dream Garage. Będzie to ekscytujące nawiązanie do naszego sportowego dziedzictwa dzięki nowej platformie elektrycznej APP. A310 powraca, aby zachwycić zarówno fanów jak i nowych entuzjastów. To czteromiejscowe coupé poszerzy grono miłośników marki o użytkowników poszukujących sportowego charakteru i codziennej praktyczności.

Wprowadzenie do Dream Garage - Platforma Alpine Performance Platform

ALPINE OPRACOWUJE WŁASNĄ PLATFORMĘ KONSTRUKCYJNĄ

Z dumą przedstawiamy platformę Alpine Performance Platform (APP), klucz do budowy w przyszłości elektrycznych samochodów sportowych. Platforma APP, dostosowana do różnych długości i szerokości, aby pasowała zarówno do coupé, jak i crossoverów, jest ucieleśnieniem elastyczności Alpine w zupełnie nowej formie.

Poznaj również