Alpine x Padel

Alpine x Padel

ALPINE ZOSTAŁO PARTNEREM PREMIUM GREENWEEZ PARIS MAJOR PREMIER PADEL

Alpine x Padel

NOWY OBSZAR DZIAŁANIA ALPINE

Umowa partnerska między Alpine i Greenweez Paris Major Premier Padel podczas drugiej edycji turnieju, była współpracą na najwyższym poziomie. Dwóch zawodników o takim samym DNA sportowej rywalizacji, lekkości, zwinności i ducha zespołowego połączyło siły.

 

Alpine, jako marka pełna innowacji, wybrała Padel ze względu na idealne dopasowanie do wartości Marki: zaangażowania i przekraczania swoich możliwości. Ten szybko rozwijający się sport przyciąga coraz więcej graczy i fanów na całym świecie, oferując niesamowite widowisko sportowe dla najbardziej wymagających kibiców.


Ta współpraca, pod hasłem wydajności i zespołowego ducha, była okazją do przeżycia wspaniałych sportowych emocji na legendarnym stadionie Roland-Garros i odkrycia marki Alpine podczas tego prestiżowego turnieju.

WYDARZENIE, KTÓREGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ

Od 3 do 10 września tego roku, Alpine miało przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu na legendarnym stadionie Roland-Garros. Nasz kultowy znak „A ze strzałą” prezentowany był na siatkach i bokach głównych kortów, od kwalifikacji do finałów.


Nasze najnowsze modele były prezentowane na stoisku Jardin des Mousquetaires, gwarantując ekscytujące spotkanie wszystkim entuzjastom sportu. Specjaliści Alpine z olbrzymim zaangażowaniem prezentowali naszą gamę modeli sportowych, wyścigowych i elektrycznych oraz odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące naszych kultowych modeli.

Wystawiane modele

Poznaj również