28 kwietnia 2022 roku

Dzięki platformie Binance Fan Tokens, Alpine Esports Series może zaoferować tokeny Alpine Fan Tokens o wartości 100 000 USD, o które walka będzie trwać podczas zawodów.


Wśród wielu nagród znajdują: jazda samochodem Alpine A110 GT4, symulator Trak Racer TRX oraz zakrzywiony monitor BenQ Mobiuz EX3410R.


Mistrzostwa rozgrywane w Assetto Corsa Competizione, będą podzielone na dwa etapy: kwalifikacje i Alpine Esports Series.


Od 4 do 17 kwietnia kwalifikacje wyłonią trzydziestu najszybszych kierowców Alpine Esports Series.
Gracze mogą zarejestrować się tutaj, aby wziąć udział w Kwalifikacjach.


Alpine Esports ma przyjemność ogłosić powrót Alpine Esports Series do Assetto Corsa Competizione w 2022 roku. W drugiej edycji zawody nadal będą organizowane przez Race Clutch, naszego partnera w dziedzinie symulacji, i wspierane przez Binance, globalnego lidera w ekosystemie infrastruktury blockchain i kryptowalut, który został partnerem BWT Alpine F1 Team i Alpine Esports na początku tego roku.

 

W sezonie inauguracyjnym w 2021 r. ponad tysiąc zawodników spróbowało swoich sił, a nowa edycja zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco, gdyż do wygrania jest wiele nagród. Wśród nich znajdują się tokeny Alpine Fan Tokens o wartości 100 000 USD, możliwość jazdy Alpine A110 GT4, symulator Trak Racer TRX, zakrzywiony monitor BenQ Mobiuz EX3410R oraz inne nagrody, które zostaną wkrótce ogłoszone.

 

Kwalifikacje odbędą się w dniach od 4 do 17 kwietnia. 30 najlepszych kierowców w wybranej próbie czasowej w Assetto Corsa Competizione zostanie zakwalifikowanych do kolejnego etapu - Alpine Esports Series. Aby wziąć udział w rundach kwalifikacyjnych, kierowcy muszą posiadać grę Assetto Corsa Competizione oraz pakiet GT4 DLC. Najszybszy zawodnik kwalifikacji natychmiast wygra 1 500 dolarów w żetonach Alpine Fan Tokens, zanim rozpoczną się zawody Alpine Esports Series, składające się z sześciu wyścigów w trzech rundach między kwietniem a czerwcem.

 

Kalendarz Alpine Esports Series:

 

Runda 1: 28 kwietnia (Wyścig 1 & 2)
Runda 2: 12 maja (Wyścig 3 & 4)
Runda 3: 23 czerwca (Wyścig 5 & 6)

 

Alpine Esports Series jest otwarta dla wszystkich graczy w Europie i Wielkiej Brytanii, którzy rywalizują za kierownicą Alpine A110 GT4. Zwycięzca z 2021 roku Jaroslav „Jardier” Honzik będzie bronił tytułu. Do zakwalifikowanych kierowców dołączą członkowie zespołu Alpine Academy, znane osobistości i influencerzy ze świata simracingu, w tym twórca treści Chris Haye i ambasador Alpine Esports Thom Bower w komentarzach.

 

Cédric Journel, Dyrektor sprzedaży & marketingu Alpine:

 

Postrzegamy simracing jako ewolucję sportu z realnym i wirtualnym światem, z naturalną synergią niespotykaną w innych kategoriach i dyscyplinach. Simracerzy mają wrodzony talent, a realizm oferowany przez technologię Assetto Corsa Competizione i różne platformy sprawia, że jest to wciągająca rozrywka. Cieszymy się, że już drugi rok z rzędu będziemy mogli uczestniczyć w Alpine Esports Series i zobaczyć najlepszych kierowców w akcji. Pragnę podziękować wszystkim naszym partnerom za ich wkład w realizację tego jeszcze bardziej ambitnego programu w tym roku.”

 

Wayne Tian, Dyrektor Fan Tokens Binance:

 

Alpine Esports Series doskonale wpisuje się w zobowiązanie Binance Fan Tokens do zapewnienia nowego i ekscytującego świata na skrzyżowaniu świata wirtualnego i rzeczywistego. Nasza współpraca wykracza poza tory F1, obejmując również sferę cyfrową. Chcemy, aby kierowcy i fani Alpine mieli dostęp do niezapomnianych przeżyć, ekskluzywnych interakcji z zespołem oraz unikalnych korzyści, które mogą zaoferować tylko nasze tokeny Fan Tokens Binance. Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc Alpine Esports przenieść to wydarzenie na wyższy poziom dzięki naszym najnowszym innowacjom i oczekujemy ekscytujących wrażeń!

 

Valerio Piersanti, Wiceprezes ds. licencji i partnerstwa Kunos Simulazioni:

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy współpracować przy ambitnym programie, który Alpine tworzy w świecie Esportu. W najbliższej przyszłości planowane są kolejne projekty z tą wyjątkową organizacją.”

 

Wkrótce podamy więcej szczegółów na temat odwiedzonych torów i obecnych na nich gwiazd. Zawody Alpine Esports Series będą transmitowane na kanałach Twitch i Youtube Alpine, a także na Binance Live.

 

Śledź Alpine Esports Series na Twitterze i Instagramie.

 

O ALPINE

 

Firma Alpine, założona w 1955 r. przez Jeana Rédélé, zdobyła na przestrzeni lat uznanie dzięki swoim samochodom sportowym w stylu francuskim. W 2018 roku marka prezentuje nowy model A110, samochód sportowy, który jest wierny ponadczasowym zasadom firmy Alpine: zwartości, lekkości, zwinności i przyjemności z jazdy. W 2021 r. powstaje jednostka biznesowa Alpine. Staje się marką innowacyjnych, autentycznych i ekskluzywnych samochodów sportowych Grupy Renault, korzystającą z dziedzictwa i know-how historycznej fabryki w Dieppe oraz wiedzy inżynierskiej zespołów Alpine Racing i Alpine Cars.

 

O ASSETTO CORSA COMPETIZIONE

 

Assetto Corsa Competizione to oficjalna gra wideo GT World Challenge.

 

Dzięki niezwykłym walorom symulacyjnym gra pozwala wczuć się w realistyczną atmosferę FIA GT3 Championship, rywalizując z oficjalnymi kierowcami, zespołami, samochodami i torami, odtworzonymi z najwyższą dokładnością, jaką kiedykolwiek osiągnięto.

 

Sprint, Endurance i 24-godzinny wyścig w Spa ożywają dzięki niesamowitemu realizmowi zarówno w trybie jedno-, jak i wieloosobowym.

 

Bogate doświadczenia KUNOS Simulazioni stworzyło grę Assetto Corsa Competizione, która w pełni wykorzystuje silnik Unreal Engine 4, aby zagwarantować rzeczywiste warunki pogodowe, fotorealistyczną grafikę, wyścigi nocne i animacje motion capture, wyznaczając nowe standardy realizmu kierowania i zanurzania dzięki ulepszonym modelom opon i zaawansowanej aerodynamiki.

 

Assetto Corsa Competizione, zaprojektowana z myślą o innowacyjności, promuje e-sport, osadzając graczy w samym sercu GT World Challenge i za kierownicą najbardziej prestiżowych samochodów GT, odwzorowanych z wyjątkową precyzją.

 

W Assetto Corsa Competizione mogą grać wszyscy, rating PEGI-3 i jest dostępna na PC (Steam), PS4 i Xone. Więcej informacji na temat Assetto Corsa Competizione można znaleźć na stronie www.assetocorsa.net

 

O BINANCE

 

Binance to światowy lider ekosystemu blockchain i infrastruktur kryptowalutowych, oferujący zestaw produktów finansowych, w tym największą giełdę aktywów cyfrowych.. Korzystając z zaufania milionów osób na całym świecie, platforma Binance ma na celu zwiększenie wolności monetarnej użytkowników. Oferuje również niemający sobie równych portfel produktów i ofert kryptowalutowych, w szczególności w tradingu, finansach, edukacji, danych i badaniach, aktywach firm, inwestycjach w inkubatory, rozwiązaniach decentralizacyjnych i infrastrukturalnych itp. Więcej informacji na stronie Binance.com

 

O FAN TOKENS BINANCE

 

Fan Tokens oferowane przez Binance to rodzaj tokenu użytkowego, który poprawia doświadczenie kibica, zbliżając marki i zespoły do kibiców na całym świecie. Fan Tokens Binance są emitowane za pośrednictwem Launchpad Binance w celu zaoferowania doświadczenia na nowym poziomie dzięki ekskluzywnym nagrodom, takim jak niepowtarzalne doznania, limitowana edycja NFT, prawo głosu przy niektórych decyzjach czy odznaki do kolekcjonowania. Fan Tokens Binance są również dostępne dla wszystkich użytkowników Binance poprzez płatności w walucie fiat i kryptowalutach. Więcej informacji o dostępnych i zapowiedzianych tokenach można znaleźć na platformie Fan Tokens Binance.