ALPINE ESPORTS ANNOUNCES THE RETURN OF THE ALPINE ESPORTS SERIES, FOR ITS 4TH CONSECUTIVE YEAR

2024-04-03

ALPINE ESPORTS ANNOUNCES THE RETURN OF THE ALPINE ESPORTS SERIES, FOR ITS 4TH CONSECUTIVE YEAR

Alpine Esports, powstałe w 2021 roku, ma za zadanie wypełnić lukę między rzeczywistością a światem wirtualnym. Celem programu, stworzonego z pasji do wyścigów, jest udział w największych wirtualnych zawodach wyścigowych przy zachowaniu ekskluzywności i oddania AlpineRacing. Dzięki najnowocześniejszemu centrum szkoleniowemu i sali symulacji wyścigów, AlpineEsports i jego partnerzy pracują nad rozwojem szerokiej gamy talentów symulacji wyścigów, aby wzmocnić markę Alpine w świecie cyfrowym. Zaangażowanie Alpinew esports jest zobowiązaniem na przyszłość, ponieważ rozwija się zarówno na torze, jak i poza nim.

NA ŻYWO

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Zawody

Esport Series - Alpine

F1® Esport Series

W F1 Esports Series bierze udział 10 zespołów F1, które rywalizują wirtualnie o 750 000 dolarów! Mistrzostwa składają się z 3 imprez i 12 wyścigów, w tym również na najtrudniejszych torach sezonu F1. Śledź aktualności w mediach społecznościowych Alpine!

Wirtualny Le Mans - Alpine Esport

Wirtualny Le Mans

Wyścig 24 h Le Mans również wchodzi do świata cyfrowego! „ Wirtualny Le Mans ”, to ponad 200 kierowców, którzy zmieniają się za kierownicą 50 samochodów, rywalizując o tytuł mistrza symulacji wyścigu długodystansowego. Załogi składają się z zawodowych kierowców i czołowych „ simracerów ”, wielkich gwiazd świata motoryzacji. Alpine Esports może poszczycić się 2 samochodami na starcie zawodów i historycznymi powiązaniami z wydarzeniem. 

Alpine Esports Series

Alpine Esports Series

Alpine Esports Series daje simracerom i graczom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i wejścia na wirtualne podium. Oglądaj wyścig na żywo na kanale Twitch firmy Alpine i dowiedz się, kto zostanie mistrzem Alpine Esports Series i zdobędzie tę niezwykłą nagrodę! 

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Partnerzy