31 maja 2022 roku

BWT Alpine F1 Team i Roland DG mają przyjemność sformalizować trzyletnie przedłużenie umowy, dzięki czemu Roland DG stanie się cenionym dostawcą do 2025 r. Roland DG będzie wspierał BWT Alpine F1 Team swoimi najnowocześniejszymi technologiami we wszystkich obszarach brandingu zespołu, od wysokiej jakości grafiki na A522s do emblematów na ciężarówkach logistycznych i tablicach informacyjnych w Enstone i Viry-Châtillon.

 

Roland DG dostarczy swoje wiodące w branży maszyny do druku i cięcia TrueVIS VG3-640 do lakierni i działu graficznego zespołu. Partnerstwo obejmuje wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do tuszu, a także szkolenia dla personelu BWT Alpine F1 Team. TrueVIS VG3-640 to najnowsza z długiej linii drukarek atramentowych z funkcją cięcia, umożliwiająca BWT Alpine F1 Team produkcję najbardziej efektownych i wysokiej jakości grafik w Formule 1.

 

Joe McNamara, szef działu malarstwa i wizualizacji w BWT Alpine F1 Team:

 

Cieszę się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Roland DG. Ostatnie dwa lata naszego partnerstwa były niezwykle satysfakcjonujące. Współpraca z nimi układa się znakomicie i szybko otrzymujemy niezbędną pomoc, gdy jej potrzebujemy. Ich wiodące w branży maszyny drukarskie przyczyniły się do znacznej poprawy jakości naszych naklejek i produktów graficznych. Co więcej, rodzina Roland DG składa się z bardzo przyjaznych i entuzjastycznych ludzi, którzy wyjaśniają, dlaczego są kimś więcej niż tylko dostawcami. 

 

Stephen Davis, dyrektor marketingu EMEA w Roland DG:

 

Cieszymy się, że możemy odnowić naszą współpracę z BWT Alpine F1 Team i nadal oferować najnowsze technologie druku i wykrawania, aby zapewnić przewagę nad konkurencją. Nasze maszyny zapewniają szybkość i dokładność, dzięki którym można pokonać trasę w krótkim czasie. Dla nas ta współpraca to przede wszystkim spotkanie doskonałości pomiędzy Rolandem a przyszłością Formuły 1.”

 

O Roland DG Corporation

 

Roland DG Corporation jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie druku cyfrowego. Drukarki atramentowe, plotery tnące i maszyny sztancujące firmy Roland DG są wykorzystywane do tworzenia różnych artykułów promocyjnych, w tym banerów, znaków, grafik, naklejek i etykiet, a także do świadczenia usług personalizacji odzieży i przedmiotów osobistych, takich jak etui na smartfony. Firma Roland DG przebojem wdarła się na nowe, obiecujące tory w handlu detalicznym, podejmując rosnące pragnienie tworzenia własnych, niepowtarzalnie zaprojektowanych przedmiotów. Firma opracowała własne oprogramowanie do projektowania i drukowania, które umożliwia klientom projektowanie własnych prezentów, odzieży i upominków, a jednocześnie zapewnia niezapomniane wrażenia twórcze.