15 lutego 2022 roku

15 lutego 2022 roku – BWT Alpine F1 Team i Binance ogłaszają dziś swoje partnerstwo, dzięki któremu stajnia Formuły 1 jako pierwsza dołącza do platformy Fan Token Binance. Ponadto w związku z tą współpracą od 2022 roku Binance będzie oficjalnym partnerem Fan Token dla BWT Alpine F1 Team i partnerem Alpine Esports. Logo Binance znajdzie się również na nowym bolidzie Alpine A522, który zostanie zaprezentowany 21 lutego 2022 roku.

 

Dzięki wsparciu Binance na Launchpad Binance zostanie wyemitowany Fan Token Alpine F1 Team (ALPINE). Współpraca przy emisji pozwoli stajni BWT Alpine F1 Team zbadać nowe tereny, aby zapewnić swoim kibicom coraz bardziej bezpośrednie, dopasowane do potrzeb i intuicyjne doświadczenie, zarówno w świecie fizycznym, jak i cyfrowym. Będzie to możliwe w szczególności dzięki ekskluzywnym nagrodom opartym na zaangażowaniu, interaktywności, grywalizacji i innych koncepcjach.

 

„BWT Alpine F1 Team nigdy nie cofa się przed wyzwaniem. Nie boimy się nieustannie przesuwać granic, zarówno na torze, jak i poza nim” – komentuje Laurent Rossi, Prezes Alpine. „To partnerstwo z Binance wspomaga nasza zamiar, by zmieniać oblicze sportu samochodowego, otwierając się na większą innowacyjność, aby nawiązać bliższy kontakt z kibicami. Przygodę rozpoczyna emisja Fan Token ALPINE i prezentacja specjalnej kolekcji NFT. Limitowana edycja produktów NFT podkreśla zaangażowanie Alpine w dążenie do elegancji, pomysłowości i odwagi. Chcemy być pionierami w tej nowej przestrzeni i jesteśmy przekonani, że w Binance znaleźliśmy idealnego partnera, który będzie nam towarzyszył do samego startu na torze”.

 

„Z dumą informujemy, że w ramach naszego pierwszego partnerstwa w Formule 1 do platformy Fan Token Binance dołącza BWT Alpine F1 Team” – dodaje Helen Hai, Prezes Binance Fiat Exchange. „Nazwa Alpine przywołuje bogatą historię w dziedzinie sportu samochodowego, ale innowacyjne podejście stajni do zbliżenia z kibicami idealnie pasuje do naszej wizji Fan Tokens Binance. Alpine nieustannie przesuwa granice zaangażowania, umożliwiając kibicom dostęp do ekskluzywnych jazd próbnych, indywidualne spotkania z kierowcami zawodowymi, wstęp na rajdy w kampanii francuskiej i dużo więcej! Nasz cel to zapewnić równie fascynujące doświadczenia przy pomocy technologii blockchain, tak by zwiększyć użyteczność ALPINE i poszerzyć gamę aktywności dostępnych na naszej platformie. Zbliżamy się dopiero do pierwszego zakrętu na pierwszym okrążeniu w tokenowym wyścigu, a możliwości są naprawdę nieograniczone”.

 

Oficjalny Fan Token Alpine F1 Team (ALPINE) to token użytkowy, który daje kibicom nowe rewolucyjne możliwości relacji z marką. ALPINE będzie od dzisiaj dostępny dla wszystkich użytkowników Binance za pośrednictwem Launchpad Binance, potem na Spot, a następnie przy płatnościach kartą bankową i P2P.

Więcej informacji o Launchpad Fan Token ALPINE i przyszłych emisjach stajni można znaleźć na platformie Fan Token Binance.

 

— KONIEC —

 

Informacje o Binance
Binance to światowy lider ekosystemu blockchain i infrastruktur kryptowalutowych, oferujący zestaw produktów finansowych, w tym największą giełdę aktywów cyfrowych. Korzystając z zaufania milionów osób na całym świecie, platforma Binance ma na celu zwiększenie wolności monetarnej użytkowników. Oferuje również niemający sobie równych portfel produktów i ofert kryptowalutowych, w szczególności w tradingu, finansach, edukacji, danych i badaniach, aktywach firm, inwestycjach w inkubatory, rozwiązaniach decentralizacyjnych i infrastrukturalnych itp. Więcej informacji na stronie Binance.com

 

Informacje o Fan Tokens Binance
Fan Tokens oferowane przez Binance to rodzaj tokenu użytkowego, który poprawia doświadczenie kibica, zbliżając marki i zespoły do kibiców na całym świecie. Fan Tokens Binance są emitowane za pośrednictwem Launchpad Binance w celu zaoferowania doświadczenia na nowym poziomie dzięki ekskluzywnym nagrodom, takim jak niepowtarzalne doznania, limitowana edycja NFT, prawo głosu przy niektórych decyzjach czy odznaki do kolekcjonowania. Fan Tokens Binance są również dostępne dla wszystkich użytkowników Binance poprzez płatności w walucie fiat i kryptowalutach. Więcej informacji o dostępnych i zapowiedzianych tokenach można znaleźć na platformie Fan Tokens Binance.