3 maja 2022 roku

W ten weekend podczas Grand Prix Formuły 1 w Miami (6–8 maja 2022 roku) PC Game Pass wspólnie z BWT Alpine F1 Team organizuje niezwykłe wyzwanie, któremu sprostają tylko najbardziej aktywni kibice.

 

Przez cały tydzień na stronach BWT Alpine F1 Team na Twitterze i Instagramie kibice będą mogli zobaczyć, czego się spodziewać po wyzwaniu Fast Track to PC Game Pass Challenge przed pierwszym Grand Prix w Miami. Na barwach dwóch A522 zostaną umieszczone kody QR do zeskanowania przez kibiców, którzy zyskają w ten sposób szansę na wygranie PC Game Pass na miesiąc, trzy miesiące lub pół roku.

 

Wyzwanie rozpocznie się w piątek 6 maja, kiedy bolid A522 wyjedzie na tor w Miami podczas wolnych treningów. Tego dnia będzie można wygrać PC Game Pass na miesiąc grania. Jednocześnie XBOX i PC Game Pass oraz gość specjalny – Sonją (@omgitsfirefoxx) przejmą kontrolę nad kontem instagramowym BWT Alpine F1 Team, prowadząc relację na żywo z garażu zespołu w Miami.

 

Zeskanowanie jednego z kodów wcale nie będzie łatwe – przyda się cały talent prawdziwych profesjonalistów. Kibice, którzy będą chcieli powalczyć o więcej, będą musieli poczekać do sobotnich kwalifikacji, kiedy pojawią się kody QR dające szansę na trzymiesięczny PC Game Pass. W niedzielę natomiast gra będzie się toczyć o sześć miesięcy PC Game Pass. Wszyscy fani sportów motorowych, zarówno przed ekranami telewizorów, jak i na miejscu, przy obserwowaniu bolidów A522 będą musieli wykazać się błyskawicznym refleksem i maksymalną koncentracją. Kody QR odblokują PC Game Pass jedynie dla nowych abonentów. W trakcie całego weekendu można wykorzystać tylko jeden kod.

 

Kibice obecni wokół toru będą mieli szansę wygrać t-shirt Game Pass x BWT Alpine F1 Team Kappa. Jego design w stylu retro zainspirowały legendarna energia i żywotność Miami.

 

Chris Munson, dyrektor globalny Xbox ds. partnerstw sportowych:

 

„Pracownicy Xbox wierzą, że należy nieść radość wszystkim członkom społeczności graczy w każdym miejscu. Pragniemy, żeby dzięki PC Game Pass mogli grać w to, co chcą, gdzie chcą i z kim chcą. Jesteśmy dumni z nawiązania relacji z Alpine, dzięki której możemy realizować tę misję również za pośrednictwem jednego z najbardziej fascynujących sportów na świecie”.

 

Otmar Szafnauer, Team Principal BWT Alpine F1 Team:

 

„Ta wyjątkowa współpraca z naszym partnerem PC Game Pass podczas inauguracyjnego weekendu Grand Prix w Miami ogromnie nas cieszy. Świat cyfrowy nieustannie się rozwija, dlatego jako stajnia Formuły 1 musimy pozostać w awangardzie tego stale zmieniającego się środowiska. To wspaniałe, że możemy przeprowadzić tę operację ramię w ramię z zespołami Xbox. Nie byłoby to możliwe bez naszego znakomitego partnerstwa z firmą Microsoft”.

 

Aby odkryć setki gier wysokiej jakości na PC Windows, w tym słynne gry Bethesdy, najnowsze dostępne tytuły i katalog EA Play na PC, przejdź na stronę www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-jeu-pass