16 czerwca 2022 roku

BWT Alpine F1 Team i Canel's z przyjemnością formalizują swoje partnerstwo, mając ambicję realizować cele związane z ciągłym rozwojem Canel's w sportach motorowych zarówno w Meksyku, jak i na arenie międzynarodowej. Logotypy Canel pojawią się na A522 podczas Grand Prix Kanady i Meksyku.

 

Jako partner Renault F1 Team, poprzednika Alpine, od 2016 r., Canel's ugruntował swoją pozycję partnera cukierniczego zespołu, rozszerzając jednocześnie swoją działalność poza rynek krajowy.

 

BWT Alpine F1 Team dąży do ciągłego doskonalenia w trakcie swojej podróży w Formule 1, a taki postęp jest możliwy tylko z wysokiej jakości partnerami, takimi jak Canel's.

 

Otmar Szafnauer, Team Principal BWT Alpine F1 Team:

 

Cieszę się, że możemy kontynuować naszą współpracę z firmą Canel's. Od czasu naszej pierwszej współpracy z zespołem w 2016 roku, zawsze byli cennymi partnerami. Współpraca z nimi zawsze była łatwa i przyjemna, żeby nie powiedzieć przepyszna!

 

O Canel’s

 

Założona w 1925 roku w San Luis Potosí firma Canel's jest zdywersyfikowaną, prywatną firmą meksykańską, która rozwinęła się z podstawowej działalności, jaką jest produkcja słodyczy. Canel's działa obecnie w branży cukierniczej, nieruchomości, hotelarskiej i magazynowej. Podstawowym obszarem działalności grupy są nadal wyroby cukiernicze, a główną linią produktów pozostaje guma do żucia. Canel's produkuje 150 różnych produktów, w tym miękkie i twarde cukierki, galaretki owocowe, karmelki do żucia, lizaki, żelki i wiele innych. Firma posiada zakład produkcyjny o powierzchni ponad 100 000 m², z którego dystrybuuje swoje produkty na rynki Ameryki Północnej i Południowej oraz do trzydziestu innych krajów na całym świecie.