8 lipca 2022 roku

Będąc międzynarodowym brokerem CFD, FVP zapewnia swoim inwestorom przejrzyste ceny, szybką realizację zleceń i zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów. FVP Trade wchodzi w nową fazę rozwoju poprzez rozszerzenie swojej obecności geograficznej i poprawę portfolio produktów.

 

Działając w pięćdziesięciu dwóch krajach, FVP Trade zmienia rynek tradingu dla swoich partnerów i klientów, angażując się w zrozumienie i edukację, jednocześnie łącząc ich globalnie poprzez przejrzystą i niezawodną platformę.

 

Podjęcie współpracy z BWT Alpine F1 Team łączy ambitną markę sportów motorowych z najszybciej rozwijającym się brokerem CFD na świecie.

 

Otmar Szafnauer, Team Principal BWT Alpine F1 Team

 

„ Sporty motorowe i handel CFD mają kilka wspólnych wyzwań. Obie branże mają do czynienia z technologią i środowiskiem pod wysoką presją, gdzie wydajność ma kluczowe znaczenie. Jednocześnie cenimy edukację i innowacje jako sposób na uzyskanie jak najlepszego wyniku. BWT Alpine F1 Team z dumą wita FVP Trade w zespole i cieszymy się na naszą wspólną podróż w miarę postępu w naszych branżach. ”

 

Jonathan Greene, prezes dyrektor generalny FVP Trade

 

„ Jesteśmy zachwyceni, że możemy dołączyć do rodziny Oficjalnych Partnerów BWT Alpine F1 Team. Mają silną pozycję w sporcie z wygraną w swoim pierwszym sezonie i bardzo duże ambicje, aby przyspieszyć swój rozwój. Ta imponująca historia i nasza wspólna wizja połączenia zrównoważonego rozwoju i konkurencyjności stworzyły naturalne podobieństwo, którego szukaliśmy u partnera w Formule 1. ”

 

Keith Walker, dyrektor marketingu FVP Trade

 

„ Jesteśmy podekscytowani naszym partnerstwem z BWT Alpine F1 Team. FVP Trade i BWT Alpine F1 Team mają wspólny cel, pasję do zmian środowiskowych i plan zrównoważonej ekspansji. Cieszymy się na bliską współpracę z zespołem o bogatej historii w tym sporcie i na zaoferowanie naszym klientom możliwości doświadczenia wszystkich emocji, jakie może zapewnić to partnerstwo. ”