Alpine x Arne Quinze

Współpraca artystyczna Alpine

Zawsze współpracowaliśmy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.
Na skrzyżowaniu sztuki i stylu, nasza współpraca przekształca przekonania, które nas napędzają, w przedmioty kolekcjonerskie.

GDY SZTUKA SPOTYKA TECHNOLOGIĘ…

Alpine Arne Quinze - Gama artystyczna

ALPINE X PADEL

Alpine zostaje partnerem premium Greenweez Paris Major Premier Padel

Belgijski artysta Arne Quinze jest zafascynowany naszymi samochodami wyścigowymi. Jego pierwsza rzeźba dla Alpine oddaje ich najnowocześniejszą technologię i wolność, jaką pozostawiają po sobie.

Alpine A110 Obvious - Gama artystyczna

Alpine by Obvious

Pierwsze Alpine stworzone przez sztuczną inteligencję

Będąc pionierem wykorzystania sztucznej inteligencji w służbie sztuki, Obvious modeluje strumień powietrza opływający Alpine A110 podczas jazdy na wyimaginowanym torze Alpine. To oryginalne dzieło sztuki, stworzone przy użyciu algorytmów sztucznej inteligencji, bada twórczy potencjał sztucznej inteligencji. Wyjątkowy samochód na zdjęciach.

Alpine A110 Pantone - Gama artystyczna

Alpine x Felipe Pantone

Dzieło sztuki o mocy 292 KM

Artysta Felipe Pantone zmienia karoserię Alpine za pomocą efektów optycznych, które przywołują na myśl intensywność wyścigów. Połączenie cyfrowego modelowania i klasycznego rysunku, na przecięciu przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

GDY STYL SPOTYKA OSIĄGI…

Alpine - Greenweez Paris Major Premier Padel

Alpine x Padel

Nowy obszar działania dla Alpine

Alpine wybrało Padel ze względu na idealne dopasowanie do wartości zaangażowania i przekraczania swoich możliwości. To wydarzenie na najwyższym poziomie pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy podzielają te same wartości sportowe, lekkość, zwinność i ducha zespołowego, było okazją do przeżycia wspaniałych chwil sportowych na legendarnym stadionie Roland-Garros.

Alpine x Lapierre - współpraca

Lapierre X Alpine

Rower będący hołdem dla wydajności

Alpine i Lapierre od wielu lat podzielają te same wartości związane z wydajnością i dziedzictwem. Rezultatem tej wspólnej wizji jest rower w kolorach Alpine, którego lekkie materiały potęgują wrażenie prędkości i najwyższej wydajności.

Alpine F1 Team X K-Way - współpraca

Alpine F1 Team X K-Way

K-Way obiera radykalny kierunek

K-WAY i ALPINE F1 TEAM zawsze łączyło zamiłowanie do innowacji i przygody, niezależnie od warunków pogodowych.

Rezultatem jest kolekcja odzieży sportowej i akcesoriów inspirowanych modelem A110 R. Radykalne!

Alpine x KAPPA - współpraca

ALPINE X KAPPA

Wear the Thrill by Kappa

Partner F1, Kappa dołącza do Alpine i tworzy gamę produktów sportowych zaprojektowanych z myślą o wydajności. Kolorowa linia odzieży wspierająca zespół Formula One Team Alpine w sezonie F1 2023.

Gama Alpine A110

Gama A110